Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında Türkiye Ziraat Odalarına otomasyon çözümleri üretmek için kurulan firmamız şuan bu sektörde Türkiye’ nin %40'ı ile en çok kullanılan yazılıma sahiptir. Ziraat odalarını yoran değil işini kolaylaştıran yazılım parolasıyla iş hayatına başlayan firmamız şuanda müşteri memnuniyeti ve servis gücüyle rakipsizdir. Yılda 2milyon çiftçi yazılımlarımızın verdiği hizmetten yararlanmaktadır

2004 Yılında ÇTSO’ dan(Çorum Ticaret ve Sanayi Odası) yılın örnek girişimi ödülü alan firmamız bu ödülünü odaların iyi dileklerine ve memnuniyetine borçludur. En belirgin özelliğimiz olan ulaşılmayan bölgelere ulaşıp o bölgeleri  teknolojiyle tanıştırmamız böylece ödüllendirilmiştir.
Bizi farklı kılan yönümüz sadece yazılıma verdiğimiz önem değil müşteri ilişkilerinde yürüttüğümüz dostluktur. Bu dostluğun oluşmasında geçirdiğimiz kurulum, eğitim ve servis sürecindeki kalitemiz  etkili olmuştur. 
2002yılında başladığımız heyecanla devam ediyoruz ve bu heyecanlara her geçen gün yenilerini  ekliyoruz.

Misyonumuz

Türkiye’de ziraat yazılımlarında liderliğimizi Türkiye’nin bütününe yaymak ve bu hizmetten yararlanan 3.5milyona yakın çiftçimize odalarımızın daha hızlı hizmet vermesini sağlayabilmek. Yazılım sektöründe bilgi teknolojilerine ihtiyacı olan ve ihmal edilmiş sektörleri e-devlet sürecine hazır hale getirmek, ulaşılmayan bölgelere ulaşmak, elle yapılan işlemleri kağıt ve kalemden kurtarıp devletimize ve milletimize teknolojiyi kazandırmak. 

Vizyonumuz

Yazılım sektöründe Türkiye’nin en yenilikçi, güvenilir ve saygın firması olmak. Ziraat sektöründe yakaladığımız başarıyı diğer sektörlere de aynı güven ve özveriyle aktarmak. Müşterileri  gözünde çalışanlarımızın başarılarını hep en üst seviyede tutmak ve bu yolda teknolojinin en son yeniliklerini kullanmak.