Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında kurulan firmamız kısa bir zaman içinde Tarım Sektöründe faaliyet gösteren üreticilerin %60'ını kayıt altına alarak bu alanda büyük bir başarı göstermiştir.Sektöründe kullanıcılarını yoran değil işini kolaylaştıran yazılım parolasıyla iş hayatına başlayan firmamız şuanda müşteri memnuniyeti ve servis gücüyle sektörde rakipsizdir. Yılda 4milyon çiftçi tarım ve ziraat yazılımlarımızın verdiği hizmetten yararlanmaktadır.

Firmamız bunun gibi bir çok sektörde de yazılım hizmeti vermektedir. Ticaret, Sanayi, Kamu alanında birçok projeye imza atmış olup, Mobil Uygulama sektöründe ülkemizin en etkin firmalarından biridir.

2006 Yılında TOBB’ dan yılın örnek girişimi ödülü alan firmamız bu ödülünü müşterilerinin, iyi dileklerine ve memnuniyetine borçludur. En belirgin özelliğimiz olan ulaşılmayan bölgelere ulaşıp o bölgeleri  teknolojiyle tanıştırmamız böylece ödüllendirilmiştir.
Bizi farklı kılan yönümüz sadece yazılıma verdiğimiz önem değil müşteri ilişkilerinde yürüttüğümüz dostluktur. Bu dostluğun oluşmasında geçirdiğimiz kurulum, eğitim ve servis sürecindeki kalitemiz  etkili olmuştur. 
2002yılında başladığımız heyecanla devam ediyoruz ve bu heyecanlara her geçen gün yenilerini  ekliyoruz.

Misyonumuz

Türkiye’de ziraat yazılımlarında liderliğimizi Türkiye’nin bütününe yaymak ve bu sektörde gösterdiğimiz başarılarımızı bütün sektörlerde elde etmek. Yazılım sektöründe bilgi teknolojilerine ihtiyacı olan ve ihmal edilmiş sektörleri e-devlet sürecine hazır hale getirmek, ulaşılmayan bölgelere ulaşmak, elle yapılan işlemleri kağıt ve kalemden kurtarıp devletimize ve milletimize teknolojiyi kazandırmak. 

Vizyonumuz

Milli yazılım sektöründe Türkiye’nin en yenilikçi, güvenilir ve saygın firması olmak. Müşterileri  gözünde çalışanlarımızın başarılarını hep en üst seviyede tutmak ve bu yolda teknolojinin en son yeniliklerini kullanmak.